5 jautājumi par I'mperfekt veikalu

— I'mperfekt

5 jautājumi par I'mperfekt veikalu

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 08 oktobris, 2019

Dalies

Lai viss par veikalu taptu skaidrāks, atbildam uz 5 populārākajiem jautājumiem, ko mums uzdod lasītāji.

1. Kā jūs izvēlaties preces veikalam?

Tās ir lietas, kas lielākoties patīk arī mums pašām un, ceram, varētu uzrunāt tos, kas ar mums uz viena viļņa. Jo arī žurnālu mēs veidojam sev un tādiem kā mēs. Protams, protams, gudrinieki teiks, ka nevar jau biznesu būvēt tikai pēc personīgās gaumes, taču mēs arī nespējam iedomāties, ka piedāvāsim veikalā lietas, kas pašām nepatīk vai neliekas kvalitatīvas. Īsāk sakot, meklējam gaumīgu zelta vidusceļu.

Šobrīd veikalā ir arī latviešu dizaineru un mākslinieku darbi, tomēr pagaidām visvairāk skandināvu dizaina zīmolu preces. Kas nozīmē arī kvalitāti. Regulāri dodamies uz dažādām izstādēm Dānijā, Vācijā, Zviedrijā, kur tiek pārstāvētas visas vadošās skandināvu dizaina  firmas, un pašas savām rociņām izvēlēlamies jaunumus veikala lietu klāsta papildināšanai. Turklāt no zīmoliem, kurus Latvijā citur nopirkt nevar.

Zane: „Man patīk vienkāršas lietas, ar praktisku pielietojumu. Taču tām jābūt ar kādu īpašu akcentu vai vismaz ar stāstu. Jo, ja tas ir virtuves dēlītis, tad ne jau parastais, garlaicīgais virtuves dēlītis. Piemēram, vieni no maniem favorītiem veikalā ir elegantie The Bitz tērauda galda piederumi, kas pārklāti ar misiņu vai arī sievišķīgi smalkās Womens workshop rotas. Un vēl igauņu Valhalla stilīgie sauļošanās krēsli! Ja vasarā nav saules, tad lai ir vismaz krēsls!”

Inga: „Es pati gribētu kādu no Zand ādas mugursomām un rotaslietas no Enamel zīmola. Visas rotas ir izgatavotas no sudraba vai sudraba, kas apzeltīts ar 18 karātu zeltu. Ļoti kvalitatīvas. Kā papildinājums tam, kāda esi. Laba dāvana sev. Vai draudzenei. Patiesībā dažas rotas es pati vēlējos nopirkt jau izstādē uz vietas, bet tur tās tāpat vien nepārdod. Un tagad joprojām pie noskatītajām rotaslietām vēl neesmu tikusi, jo priekšroka mūsu veikalā tomēr ir lasītājām un pircējām.”

2. Kas veikalā ir nopērkams zem Imperfekt zīmola, neskaitot žurnālu?

Šobrīd tie ir vairāku veidu mākslinieces Elitas Patmalnieces speciāli Imperfekt dizainētie krekliņi. Dažādu dizainu Imperfekt krūzītes.  Lai priecīgāks prāts, kādā rītā dzerot kafiju vai tēju. Atradīsiet arī latviešu mākslinieces darinātas sudraba rotaslietas. Tādas ļoti īpašas. Kas varētu patikt ne tikai sava dizaina pēc, bet arī pēc būtības visām tām, kas arī grib beidzot atļauties nebūt perfektas. Gluži simboliski. Jaunākām meitenēm, sākoties skolas gaitām, esam radījuši īpaši iedvesmojošas burtnīcas un klades (derēs arī lielākām dāmām). Un arī tas vēl nav viss…

3. Cik bieži veikals tiek papildināts ar jaunām lietām?

Regulāri. Visu laiku esam skaistu un interesantu lietu meklējumos. Piemēram, nesen sākām sadarbību ar latviešu zīmolu Zemes Draugs, kuru dabīgās un smaržīgās šampūnziepes tagad var nopirkt arī pie mums. Savukārt, septembrī devāmies uz Parīzi, uz vienu no lielākajām Eiropas dizaina, interjera un mājlietu izstādēm Maison et Objet, kur atradām atkal jaunas lietas. Šobrīd īpašu uzmanību pievēršam Ziemassvētku dāvanām. Jo pašas zinām, cik grūti ir atrast kaut ko tiešām stilīgu un sirsnīgu draudzenei vai savam vīrietim.

4. Cik droša ir iepirkšanās Imperfekt internetveikalā?

Pilnīgi droša. Drošības sertifikāts ir gan pašai mājaslapai www.imperfekt.com, gan visām maksājumu sistēmām. Turklāt iespējams norēķināties gan ar savu bankas karti, gan  caur internetbanku, gan Paypall maksājumu vietnē, lai nebūtu jāizmanto sava maksājumu karte – vēl drošāk un ērtāk laikam nav iespējams.

5. Kā pirkumus var saņemt?

Ņemot vērā, ka jāsūta arī trausli priekšmeti, izvēlējāmies drošākos veidus, kā to darīt: ar DPD pick up pakalpojumu, ar  Omniva pakomātu vai arī ar kurjerpastu. Tāpat var droši nākt ciemos uz mūsu veikalu/viesistabu Ģertrūdes ielā 23 un e-veikalā iegādās lietas saņemt šeit.

Un vēl: lietu un mantu pasaulē, protams, ir daudz. Bet mēs cenšamies tām piešķirt īpašu un personisku attieksmi. Pat iesaiņojam tā, it kā dāvinātu savai labākajai draudzenei. Tā, lai prieks gan pašām, gan citiem.uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 08 oktobris, 2019

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu