Notikumi

Piedzīvojumi

Atklāj savu Japānu – senu tradīciju un mūsdienu tehnoloģiju brīnumu

— Imperfekt komanda

Japāna atrodas Āzijas sirdī, kur līdzās pastāv senas tradīcijas un vismodernākās mūsdienu tehnoloģijas, kur pagātne organiski savijas ar tagadni. Tokijas neona gaismas, Āzijas virtuve, īpašais dabas skaistums, askētiski parki, seni tempļi un tradicionālās Ryokan mājas, kurās arī mums būs iespēja nakšņot, lai kaut mazliet sajustu japāņu dzīves stilu. Piedzīvosim gan pilsētas burzmu Tokijas ielās, gan dabas mieru ārpus lielpilsētas.

Runā, ka Japānā esot trīs kulti: darbs, ēdiens un sekss. Vai tiešām tā ir?

Brauc mums līdzi un atklāj savu Japānu!

Kad: 27.oktobris - 12.novembris

Piedzīvojumi

DOLCE VITA - dzīves baudīšana Itālijas iekārojamākajā salā - Kapri

— Imperfekt komanda

Vai tu proti no sirds atpūsties? Vai arī atpūtai nekad nepienāk īstais brīdis? Pat ja beidzot esi saorganizējis sevi atvaļinājumam, vai proti atlaist ikdienas atbildību, ļauties mieram, būšanai šeit un tagad un vienkārši baudīt?

Brauc mums līdzi uz Itālijas iekārojamāko salu Kapri un kopā ar Kristīni Balodi (klīniskais psihologs ar specializāciju seksoloģijā un partnerattiecību terapijā) iemācies paņemt pauzi, pamanīt, novērtēt, paskatīties uz sevi un apkārt esošo citādāk, izkopt sevī veselīgu hēdonismu un apzināti ļaujies Kapri salas burvībai. 

Šis būs laisks un baudīgs piedzīvojums, piepildīts saules un jūras peldēm, aromātiem, galvu reibinošiem dabas skatiem. Skaists vasaras sākums bezgala šarmantā vietā.

Kad: 8. – 15. jūnijs 2024(5 naktis Kapri, 2 naktis Neapolē)

 

Piedzīvojumi

I’mperfekt ārpusrāmju piedzīvojums “Spānijas saules sasildīta”

— Imperfekt komanda

Aizver acis un sajūti kā maigs vējš rotaļājas matos un degungalu silda saule, kaut kur tālumā atskan: “Hola!”.  Gaiss smaržo pēc jūras un laiskām pēcpusdienām un arī tev ir laiks sevi palutināt un atpūsties.

Spānijā ir ne tikai paelja, flamenko un veldzinoša Vidusjūras sangrija. Daba, kultūra, tradīcijas, garšas un smaržas ir tās, kuras mūs aizvedīs krāsainā piedzīvojumā Valensijas reģionā.

Kad: 26.aprīlis – 3.maijs (7 naktis)

Piedzīvojumi

MEKSIKA – NEPARASTĀ KONTRASTU ZEME

— Imperfekt komanda

IEMĪLI, SAJŪTI, BAUDI UN IZZINI

Meksika nešaubīgi ir viena no pasaules krāšņākajām valstīm.

Košas krāsas, bagāta kultūra un vēsture, neparasta daba, karaliskas pludmales un šarmantas pilsētas. Meksikā kūsā dzīve un viss notiek pa īstam. Ceļotāji saka, ja ir jāizvēlas apskatīt tikai viena valsts Latīņamerikā, tad tā viennozīmīgi ir Meksika.

Meksika ir otrais I’mperfekt izkāpiens ārpus žurnāla lappusēm.

Kad: 20.septembris – 6.oktobris 2023

Dodamies?