Mēs

Dzīve ir tā vērta, lai par to priecātos, nevis tikai pieciestu. Imperfekt mēs veidojam cilvēkiem, ar kuriem, ticam, esam uz viena viļņa. Cilvēkiem ar līdzīgām vērtībām. Un vēl mēs ticam, ka daudziem lasīšana joprojām sagādā baudu. Tāpat kā mums.

Žurnāls

Būt brīvai no aizspriedumiem un nepakļauties dogmām. Izbeigt noklusēt savas kļūmes, šaubas, bailes, asaras un sāpes. Uzdrīkstēties runāt par tām. Pasmieties pašām par sevi. Būt nepārejoši kaislīgās attiecībās ar dzīvi. Šis ir žurnāls sievietēm, kuras sapņo. Sievietēm, kuras grib svinēt dzīvi, nevis sūkstīties par to. Imperfekt ir mums un par mums - visām, kuras vēlas atbrīvoties no stereotipiem.

Pasūtīt žurnālu.

Veikals

Mūsu veikalā mājo lietas skaistākai dienai un labām sajūtām. Lietas, kuras patīk mums pašām un ir par un ap perfekti neperfekto mūsos un ap mums. Stilīgas mājlietas, skandināvu dizaina somas un rotas,kā arī Latvijas dizaineru darbi. Viss izvēlēts ar īpašu rūpību un katrai lietai ir savs stāsts. Ienāc un izbaudi!

Aplūkot veikalu.

Komanda

Visas esam tipiskas sievietes, ar visām no tā izrietošajām blakusparādībām (izņemot mūsu mākslinieku, kurš pilnīgi noteikti nav sieviete). Skaidrs, ka neesam perfektas. Un nevajag arī.

Tomēr mēs zinām, ka dzīve ir skaista. Ka var labi justies savā ķermenī, savā prātā, savā vecumā, justies labi, esot tādai, kāda esi, justies labi šodien, nevis gaidīt, ka tas notiks kaut kad pēc divsimt gadiem un šo laimi sagādās kāds cits.

Galvenā redaktore INGA GORBUNOVA ir mūžīgā adrenalīna medniece, kurai svarīgi darīt darbu, kas sagādā prieku. Viņa ir pārliecināta, ka esot kopā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, iespējams paveikt jebko.


Zīmola direktore ZANE OZOLA saprot visādas lietas, ko citi mūsu jautrajā kompānijā nesaprot un neprot (ieskaitot franču valodu). Un vēl Zane ir galvenā skaisto lietu pavēlniece Imperfekt veikalā.

Zīmola redaktore DANA SINKEVIČA ir multifunkcionāls personāžs, kura beidzot sapratusi, ka mūžīgās teicamnieces sindroms bojā dzīvi. Brīvajos brīžos nodarbojas ar vīna teoriju un praksi, ko draugi vienkārši sauc par legālu iespēju iedzert.

Žurnāla mākslinieks KIRILS ŠMEĻKOVS visu saliek glīti perfekti neperfekti kopā un reizēm noved pārējos līdz runāšanai falsetā.

Raksti mums

Ja kas stāstāms, ieteicams, nav saprotams, droši spied burtus uz tastatūras un dari mums to zināmu.

E-pasts

hello@imperfekt.com

Birojs

Antonijas iela 9-15, Rīga, LV-1010

Lauks ir tukšs

Lauks ir tukšs