Mēs

Dzīve ir tā vērta, lai par to priecātos, nevis tikai pieciestu. Imperfekt mēs veidojam cilvēkiem, ar kuriem, ticam, esam uz viena viļņa. Cilvēkiem ar līdzīgām vērtībām. Un vēl mēs ticam, ka daudziem lasīšana joprojām sagādā baudu. Tāpat kā mums.

Žurnāls

Būt brīvai no aizspriedumiem un nepakļauties dogmām. Izbeigt noklusēt savas kļūmes, šaubas, bailes, asaras un sāpes. Uzdrīkstēties runāt par tām. Pasmieties pašām par sevi. Būt nepārejoši kaislīgās attiecībās ar dzīvi. Šis ir žurnāls sievietēm, kuras sapņo. Sievietēm, kuras grib svinēt dzīvi, nevis sūkstīties par to. Imperfekt ir mums un par mums - visām, kuras vēlas atbrīvoties no stereotipiem.

Pasūtīt žurnālu.

Veikals

Mūsu veikalā mājo lietas skaistākai dienai un labām sajūtām. Lietas, kuras patīk mums pašām un ir par un ap perfekti neperfekto mūsos un ap mums. Stilīgas mājlietas, skandināvu dizaina somas un rotas,kā arī Latvijas dizaineru darbi. Viss izvēlēts ar īpašu rūpību un katrai lietai ir savs stāsts. Ienāc un izbaudi!

Aplūkot veikalu.

Komanda

Trīs gadu laikā I’mperfekt komanda augusi gan skaitliski, gan profesionāli. Viss sākās 2017. gadā ar grāmatžurnālu un e-veikalu, nu ir arī klientu iecienīts veikals – viesistaba, podkāsti, vasaras nometnes, imperfektie ceļojumi un I'mperfekt Creative pakalpojumi.

Viss, ko mēs darām, ir īsti, no sirds un ar iedvesmu.
Un mūsu klienti to novērtē.

INGA GORBUNOVA

Baltic Design Addiction līdzīpašniece, žurnāla I’mperfekt galvenā redaktore

Studējusi žurnālistiku un angļu filoloģiju LU. Trīsdesmit gadu pieredze mediju nozarē: strādājusi par žurnālisti, bijusi galvenā redaktore un mediju uzņēmuma vadītāja. Ingas stiprā puse ir radošu ideju ģenerēšana, izpratne par auditorijas vajadzībām un prasme radīt tekstus, kas uzrunā.

Inga atzīst, ka ir mūžīgā adrenalīna medniece, kurai svarīgi darīt darbu, kas sagādā prieku. Viņai šķiet svarīgi neieciklēties laikos, kad zāle bija zaļāka un debesis zilākas, bet visā pilnībā izmantot šodienas piedāvātās iespējas, apvienot jaunākās tendences ar laika pārbaudi izturējušām vērtībām un kvalitāti.

LAURA LAUZINIECE

I’mperfekt galvenās redaktores vietniece, žurnāla I’mperfekt Meitene redaktore

Žurnāliste un redaktore, kurai ļoti patīk rakstīt, tāpēc to mēdz darīt arī brīvajā laikā. Rakstījusi pasākumu scenārijus, preses relīzes par mūzikas albumiem, izrādēm un koncertiem un producējusi mūzikas video.

Jau pamatskolā Laurai bija citāda gaume. Vēlāk interese par modi un stilu tikai auga, un viņa sāka piedalīties žurnālu modes fotosesijās kā stiliste. Tā šī brīvā laika aktivitāte izaugusi līdz mūzikas video, reklāmām un televīzijas šoviem Izklausiesredzēts, X-faktors un Supernova. Laura uzskata, ka filmēšanas laukumam piemīt neizskaidrojama maģija. Ja reiz esi tur nonācis, tev gribas tur atgriezties. Laura uzskata, ka I’mperfekt ir kā ceļš, kas viņai ļauj (un reizē liek) nemitīgi doties uz priekšu, satikt, augt, domāt un izzināt, pierakstīt, ielikt aploksnē un nosūtīt. Pats interesantākais ir tas, ka nekad nav zināms, kāda pasaule atklāsies aiz nākamā līkuma.

KIRILS ŠMEĻKOVS

Grafiskais dizainers, Grāmatžurnāla I’mperfekt un I’mperfekt Meitene vizuālā tēla radītājs

ALEKSEJS SMIRNOVS

Žurnāla mākslinieks – datorgrafiķis

Gatavs strādāt no jebkuras pasaules malas (patlaban no Gruzijas) perfektam/neperfektam rezultātam.

ZANE OZOLA

Baltic Design Addiction līdzīpašniece, I’mperfekt zīmola direktore

Diplomēta socioloģe ar maģistra grādu personāla vadībā. Zanei ir desmit gadu pieredze mārketingā un dažādu projektu vadībā gan vietējā, gan starptautiskā mērogā.

Zane ir estēte pēc pārliecības, apveltīta ar labu gaumi, skaistu balsi un lieliskām organizatores spējām. Prot iepriecināt, pārsteigt un pārūpēties par cilvēkiem. Būdama galvenā saimniece I’mperfekt skaisto lietu veikalā, Zane regulāri apmeklē lielākās meses un izstādes, lai būtu lietas kursā par aktuālajām tendencēm un varētu piedāvāt labāko arī I’mperfekt draugiem.

Brīvi sazinās krievu, angļu un franču valodā.

Raksti mums

Ja kas stāstāms, ieteicams, nav saprotams, droši spied burtus uz tastatūras un dari mums to zināmu.

E-pasts

hello@imperfekt.com

Lauks ir tukšs

Lauks ir tukšs