Lasāmgabali

Par to, kas būtisks šobrīd. Un par tēmām, kas nekad neiziet no galvas, sirds un modes.

Meitene

Neobligāti obligātā literatūra

— Henriks Eliass Zēgners

Kad es mācījos skolā, mani kaut kā samērā maz aizrāva apkārt notiekošais. Lai arī tuvumā vienmēr varēja atrast kādu visnotaļ draudzīgu cilvēku kompāniju, es labāk jutos “pieaugušāku” ļaužu tuvumā, jo tur viss notika interesantāk. Ātrākais un vieglākais veids, kā tādā vidē varēja “nokļūt”, bija grāmatu lasīšana.

Meitene

Sapņu profesija: modes ilustratore

— Laura Lauziniece

"Cilvēkus sāku zīmēt trīs vai četru gadu vecumā. Jāatzīst, ka viss sākās diezgan amizanti. Mamma ar flomāsteru uzzīmēja ļoti smuku meitenīti ar dzelteniem matiem. Nodomāju, ka tas ir nebeidzami skaisti, un sāku zīmēt pati. Vēlējos panākt, lai man izdodas uzzīmēt tieši tādu pašu meitenīti, kādu uzzīmēja mamma."

Meitene

Mobings- stilīgs vārds, ja nebūtu tik sāpīgs…

— Dore Balode

Šī pusaudžu problēma ir aktīvā psiholoģijas redzeslokā. Mobings atstāj traumatisku pieredzi, pazemina pašvērtējumu, veicina nomāktību un noslēgšanos sevī, bailes, vainas sajūtu, pazemina enerģijas līmeni, rada trauksmi, depresiju, ietekmē miegu un apetīti un var pat izraisīt vēlmi nodarīt sev pāri.

Meitene

Pašbildes, mirkļbirkas, influenceri... jeb INSTAWORLD

— Agate Anna Grebže

Šķiet, es augu reizē ar sociālajiem tīkliem un tehnoloģijām. Savu pirmo telefonu saņēmu 1. klasē, un lielāko prieku sagādāja melnbalto bildīšu un polifonisko melodiju pasūtīšana no žurnāla aizmugures. Ja kā zvana signālu gribēju kādu iemīļotā dziedātāja dziesmu, tā tika ieslēgta datorā, telefons nolikts pie skandām, un apklusināti visi telpā esošie, lai ar skaņas ierakstīšanas funkciju tiktu pie sava čarkstošā hita...

Imperfekt iesaka