Lasāmgabali

Par to, kas būtisks šobrīd. Un par tēmām, kas nekad neiziet no galvas, sirds un modes.

Iesakām

5 iemesli kādēļ I`mperfekt ir perfekta dāvana aizņemtai (mūsdienīgai) sievietei

— Laura Ponomarenko

Ir palikuši divi mēneši līdz brīdim, kad mūs visus pārņems Ziemassvētku bums – sociālos tīklus piepildīs video ar piparkūkām, Ziemassvētku eglītēm un skaistām ģimenes fotosesijām, veikali būs pilni ar simts un vienu nieciņu svētku tematikā, televīzijā reklāmas neatlaidīgi atgādinās, ka svētku laime tomēr ir dāvanās, bet galvā nemitīgi uz riņķi skanēs lipīgie Ziemassvētku džingli. Lai arī Ziemassvētki patiesi ir par kopā būšanu, bērnu smiekliem un neaizmirstamiem mirkļiem, tomēr ir taču tik jauki saņemt ar mīlestību un rūpēm gādātu dāvanu.

Iesakām

Abonē un pārsteidz sevi ar pavasarīgu dāvanu komplektu

— Imperfekt komanda

Abonē grāmatžurnālu gadam un, iespējams, tieši tu saņemsi imperfektu komplektu* saulainam un iedvesmojošam pavasarim.

Iesakām

Vasaras piedzīvojums meitenēm "Es esmu laba tieši šāda" 2023

— Imperfekt komanda

Jau piekto vasaru meitenēm būs iespēja piedalīties interesantā un iedvesmojošā nometnē. Šoreiz Talsu pusē, skaistā dabas parkā "Laumas". Mūsu nometnēs ir laba un atvērta atmosfēra, draudzīga un atbalstoša vide, ieinteresētas un zinošas vadītājas un visforšākās dalībnieces. 

Iesakām

Mīli, domā, izzini, priecājies un atļaujies būt īsta.

— Imperfekt komanda

Abonē grāmatžurnālu nākamajam gadam un iespējams tieši tu saņemsi kultūrgaršīgu komplektu* baudīgām un nesteidzīgām nedēļas nogalēm vai varbūt tikpat nesteidzīgiem darbdienu rītiem.

I’mperfekt - tavs īpašais žurnāls - labs ceļabiedrs visās dzīves situācijās un visos gadalaikos.

Imperfekt iesaka

Iesakām

Aicinām atbalstīt labdarības programmu "Piedzimstot bērniņam".

— I'mperfekt

Aicinām Tevi piedalīties un atbalstīt programmu jaunajiem vecākiem “Piedzimstot bērniņam”. Projekts palīdz Rīgā deklarētajiem mazuļu vecākiem saņemt BEZMAKSAS informatīvu un emocionālu atbalstu mazuļa pirmajos dzīves mēnešos. Šī projekta vēstneses un palīgi ir Latvijas lēdiju klubs, jo sievietes viena otru saprot.

Iesakām

Garā Melnā Piektdiena!

— I'mperfekt

24.05. – 7.06.

Melnā piektdiena! Un, ja nu tā būtu Garā Melnā Piektdiena?

Atklājam vasaru ar iepirkšanās svētkiem! Iedvesmojošām pārmaiņām un karstākai vasarai jau nevajag daudz, vien jaunu T-kreklu, aksesuāru vai stilīgu elementu interjera atsvaidzināšanai. Tiekamies I’mperfekt veikalā, Ģertrūdes ielā 23 vai e-veikalā.

20% atlaides atsevišķu zīmolu lietu izlasei līdz pat 7. jūnijam.

Iesakām

Grāmatžurnāls "I’mperfekt Meitene" ir klāt

— I'mperfekt

Žurnāls I’mperfekt Meitene ir grāmatžurnāla I’mperfekt pielikums, kas radīts pusaudzēm. Žurnāls būs meitenes labākā draudzene, ar kuru pārrunāt visu, ko dažreiz grūti uzticēt kādam citam, kur nu vēl vecākiem. 

Iesakām

Nometne meitenēm "Esmu laba tieši šāda"

— I'mperfekt

Kad: no 28. jūlija līdz 2. augustam

Kur: atpūtas kompleksā Brūveri Siguldā. 

Dalībnieces:  meitenes vecumā no 10 līdz 15 gadiem

Cena: 350 EUR (pirmā iemaksa - 80eur, atlikušo summu iespējams sadalīt divās daļās)

Žurnāla "I'mperfekt" abonentiem atlaide 10%, ievadot atlaides kodu

Iesakām

Ģertrūdes iela 23

— I'mperfekt

Kā solīts – žurnāls I’mperfekt ir izkāpis ārpus rāmjiem un devies ielās. Mūsu jaunais veikals-viesistaba atrodams Ģertrūdes ielā 23, un īpaši atviegloti nopūsties te varēs tie, kas vēl nav atraduši dāvanas sev un citiem labiem cilvēkiem.

Iesakām

Veikals | Viesistaba - COMING SOON

— I'mperfekt

Drīzumā gaidāms ne tikai jaunais ziemas numurs bet arī I'mperfekt veikals/viesistaba! Vairāk informācijas sekos.

Iesakām

12 lietas, kas pieradinās rudeni

— I'mperfekt

Zini to teicienu, ka optimistam glāze vienmēr būs pa pusei pilna, bet pesimistam – pa pusei tukša? Bet datorists vispār uz tumbočkas noliek divas glāzes ar ūdeni: ja nu naktī gribas padzerties un -  ja negribas. Tie, protams, jociņi, bet cilvēki un lietas, kas mums apkārt, atstāj savu nospiedumu uz to, kā redzam un sajūtam pasauli. Savi īstie cilvēki katram jāmeklē pašam, taču lietas gan mēs varam piedāvāt. Tādēļ piedāvājam savu rudenīgo izlasi no mūsu interneta veikala plauktiem.

Iesakām

Imperfektā Viesistaba

— I'mperfekt

Ja no rīta pamosties ar domu, ka gribētos sevi vai kādu citu iepriecināt ar stilīgu dāvanu, vai vienkārši pusdienlaikā atnākt ciemos un parunāt ar mums par lietām, kas nekad neiziet no modes un prāta, nāc pie mums uz Antonijas ielu!

Iesakām

Brokastis zem mākoņiem

— I'mperfekt

Vasaras rītiem ir tāda īpaša smarža, ko nesajauksi ne ar vienu citu: smaržo mazliet pēc rasas un solījuma, mazliet pēc vakardienas ballītes un dillēm. Un vienalga, vai sēdi uz jumta terases, lauku verandā vai uz guļamrajona balkona, skaistas lietas, kas tev apkārt, paspilgtina šo mirkli. Vai vismaz uzlabo garastāvokli, ja rīts gadījies drusku sērīgs, jo pat mūžīgās svara vērotājas gurķmaizīte uzreiz izskatās cerīgāka uz priecīga šķīvja.

Iesakām

Kāzu svarīgie sīkumi

— I'mperfekt

Ja esi līgava, tev paveicies, jo, cerams, tava galvenā rūpe savā kāzu dienā ir tikai labi izskatīties. Visi pārējie iespringst par dāvanām, puķēm, dekoriem, galda noformējumu, salvešu saskaņošanu ar līgavaiņa acu krāsu... Taču no pieredzes zinām, ka to var darīt arī ar patiesu prieku un aizrautību. Rūgts!

Iesakām

Krekls bez P

— I'mperfekt

Tev šķiet, ka tavi bērni pārāk bieži vakariņās ēd cīsiņus un šķiedrvielas arī neuzņem pietiekamā daudzumā. Un sekmes vecākajam tādas, ka diez vai tiks 1. ģimnāzijā – ko tad nu darīs? Tev šķiet, ka tavās fotogrāfijās mūždien izlien kāda graujoša krunka vai nodevīga riepa ap vēderu. Mugura arī sakumpusi. Zini ko, bet vai tev nešķiet, ka vienkārši jātriec ratā savs perfekcionisms? Vai tieši tas nav pie vainas, ka visu laiku tā sirsnīgi bojā sev dzīvi bez iemesla? Mums, savukārt, šķiet, ka vasara ir labākais brīdis, kad triekt ratā Lielo P. To PERFEKCIONISMU.

Iesakām

Dāvanas Līgām un Jāņiem

— I'mperfekt

Mēs katrs noteikti pazīstam kādu Jāni un viņa māla alus kausu, glāžu un krūžu kolekciju. Viņš, laimīgais, katros Līgosvētkos droši vien dabū  arvien jaunu eksponātu, ko dārgie jāņotāji sadāvina. Lieto viņš labi ja pārīti... Bet, protams, putekļiem taču arī vajag kādu cienījamu vietu, kur uzkrāties. Ar Līgām ir vēl trakāk: braucot līgot, par viņu vārda dienām saulgriežu skurbumā dažs vispār mēdz aizmirst vai arī izlīdzas ar grāvmalā saplūktu jāņuzāļu buķeti un medalus pudeli.

Iesakām

Soma, par kuru pilsētā runā

— Dana Sinkeviča

Ja tev ir daudz naudas, tu vari nopirkt kādu birkinbēgu,– un visi zinās, ka tev ir daudz naudas. Kas nav nekas slikts, jo mēs pilnīgi noteikti esam par sieviešu konstitucionālajām tiesībām izvēlēties, kurai somiņai teikt savu jāvārdu.

Iesakām

Ne jau par krunkām ir stāsts

— I'mperfekt

Satraukšanās par vārnu kājiņām un smieklu krunciņām ap acīm ir pilnīgi velta nervu bendēšana: izrādās, psihologi izpētījuši, ka apkārtējie cilvēki tās neuztver kā krunkas, kas bojā fasādi. Tieši otrādi. 

Iesakām

5x10 stundas dabas tavās ausīs. Par brīvu

— Jolanta Sēnele

Neviens nenoliegs, ka pastaiga pa mežu vai gar jūru ir miljons, ja gribas sakārtot domas, vienkārši atpūtināt galvu vai nomierināties. Taču kurš tev ļaus to darīt darbadienas vidū? Par laimi, ir varianti.

Iesakām

Aicinām komandā!

— I'mperfekt

Meklējam aizrautīgu, izglītotu, komunikācijā patīkamu un idejām bagātu pārdošanas vadītāju!

Iesakām

Vislabākie vīrieši

— Dana Sinkeviča

Perfekti vīrieši dabā nepastāv. Kā suga. Pie šāda secinājuma agrāk vai vēlāk nonāk katra saprātīgi un veselīgi domājoša sieviete.

Iesakām

Imperfektā skaistuma pēcpusdiena kopā ar Esthederm!

— I'mperfekt

Kā mazs pavasarīgs sveiciens no Imperfekt: mūsu pirmā skaistumkopšanas meistarklase. Piedalies mūsu Instagram konkursā, un laimē iespēju piedalīties!

Iesakām

Sestdien pop-up veikalā lutinām vīriešus!

— I'mperfekt

Sievietēm iepirkšanās lielākoties šķiet tīrā izklaide. Vīriešiem – īstas mokas. Bet, ja šajā sestdienā, 23.decembrī, laikā no 16:00 līdz 21:00 atnāksiet līdz Imperfekt pop-up veikaliņam TC Spice, būs iespēja šīs sajūtas līdzsvarot un pie viena gūt arī praktisku labumu! Pie mums sestdien ciemosies Keune matu kopšanas profesionāļi, kas šoreiz gaidīs tieši kungus.

Iesakām

Imperfekt Ziema un pop –up impresijas

— I'mperfekt

Pagājušo piektdien T/C Spice pirmajā stāvā savus pirmos pircējus sagaidīja grāmatžurnāla Imperfekt svētku pop- up veikaliņš. Mūsu kaimiņi no citiem veikaliem izskatījās acīmredzami pārsteigti. Vēl vakarā te bija tukša vieta, bet tagad – maza svētku oāzīte ar visai aktīviem kaimiņiem.

Iesakām

Imperfekt pop-up veikalā viesosies Madara Cosmetics

— I'mperfekt

Vēl tikai pāris dienas, kopš gluži tukšā vietā uzbūrām savu Imperfekt oāzi T/C Spice. Pirmie pircēji ieradās jau tikko atvērās veikala durvis un iedvesmoja mūs visām turpmākajām nedēļām, jo nebija Spicē iegriezušies nejauši, bet nākuši tieši pie Imperfekt. Bet, kā solījām, šajās nedēļās, kas vēl atlikušas līdz 2018. gadam, te notiks kas vairāk. Ar prieku aicinām uz tikšanos ar Madara Cosmetics! Otrdien, 12. decembrī laikā no 15.00 -18.00!