Lasāmgabali

Par to, kas būtisks šobrīd. Un par tēmām, kas nekad neiziet no galvas, sirds un modes.

Garšas & Baudas

Sildošā itāliete minestrone

— Dana Sinkeviča

Kad ārā iestājies Lielais Pelēkais&Slapjais, vajag kaut ko siltu. Vislabāk,  protams, aizšaut uz turieni, kur joprojām iespīd saule, bet, ņemot vērā reālās iespējas, varbūt vienkārši jāuzvāra zupa. Karsta, aromātiska, ar atmiņām par sauli – klasiskā itāliete minestrone I’mperfekt izpildījumā. 

Garšas & Baudas

Vintidžs kokteiļbārā

— Jolanta Sēnele

Sezonas karstākais (vai rūgtākais?) kokteilis - Negroni.

Garšas & Baudas

Špicka ar lielu spēku

— Jolanta Sēnele

Šoreiz par skaistu un visādu veselīgu labumu pilnu baudu – mikrozaļumu ēšanu. Tos mīl gastronomiskās aprindas, jo īpaši tās, kas spieto Instagram. Protams, tāds pāris centimetrus pastiepies bazilika asns izskatās bezgala daiļi, uzbirdināts uz leknas mocarellas šķēles, bet šajās špickās ir ne tikai estētisks jaukums, tajās slēpjas arī tīri fizioloģisks spēks, un dažreiz pat lielāks nekā pieaugušajos ekvivalentos. 

Imperfekt iesaka

Garšas & Baudas

4 jautājumi par to, kā neiztērēt naudu par burbuļiem, kas neiet pie sirds.

— Dana Sinkeviča

Protams, protams, pusnaktī pirms Jaunā gada var šaut vaļā dajebko, kam ir burbuļi. Tā teikt, kāda jēga iespringt, galvenais ir paukšķis. Nenoliedzami - arī variants. Taču, no otras puses, kāda jēga tērēt lielu naudu par šampanieti un dzert to siltu vai nopirkt ko tādu, kas nu nemaz negaršo?

Par mazāk dzirdētām lietām, kas jāzina par dzirkstošo vīnu pirms ballītes, jautāju specializētā vīna veikala Vīnoga.lv vīnzinim un burbuļu pavēlniekam  Rolandam Rudānam.

Garšas & Baudas

IMPERFEKT svētku veikalā dzirkstošo vīnu aklā degustācija

— Imperfekt komanda

Dzirkstošie vīni garšo pēc svētkiem, tas nu tā kā būtu skaidrs. Bet kurš dzirkstošais būs tieši jūsu gaumē? Ar ko tie atšķiras un ar ko ir īpaši? Kā atrast savus ideālos burbuļus vai piemērotāko dzirkstošo vīnu dāvanai? To piektdien, 22. decembrī Imperfekt veikaliņā t/c Spice pirmajā stāvā  bezmaksas minilekcijā izstāstīs vīnu veikala Vīnoga.lv vīna baudītājs un zinātājs Rolands Rudāns.

Garšas & Baudas

Vienkāršās svētku smaržas un garšas

— Dana Sinkeviča

Ir gadījumi, kad neko nevajag sarežģīt. Uzaicini  draudzenes, izcep ābolmaizi un izbaudi kādu burbuļdzērienu. Te dažas receptes, ko pašas esam pārbaudījušas Imperfekt ballītē.

Garšas & Baudas

Imperfekt baudītprieka meistarklase

— Imperfekt komanda

Kādā pēcpusdienā nolēmām, ka nevajag baidīties darīt to, ko nekad vēl neesi darījis. Jo visbēdīgāk ir tad, ja baidies pat pamēģināt. Tā kopā ar žurnāla rudens recepšu burtnīcas autori Gunu Bīlandi sarīkojām Imperfekt pirmo garšu meistarklasi. 

Garšas & Baudas

Apslēptā Parīze ½ dienā

— Dana Sinkeviča

Ko darīt Parīzē, ja jūsu rīcībā ir tikai puse brīvas dienas, bet visi obligātie tūristu objekti jau apskatīti vai neinteresē? Imperfekt šādā neapskaužamā situācijā izvēlējās doties uz Marē jeb Le Marais, kas kādreiz bija purvs, bet tagad viens no trendīgākajiem Parīzes rajoniem.

Garšas & Baudas

Imperfekt brokastis

— Dana Sinkeviča

Pestomaizītes un čia sēklu pudiņš ir divi brokastu ēdieni, kas a) mums Imperfekt ļoti garšo; b) nevar nesanākt; c)vienkāršāk jau vairs nav iespējams. 

Ar Ingu nolēmām, ka šie trīs pārbaudītie komponenti būs labākā kombinācija, lai totāli neizgāztos TV zvaigžņu ampluā, kad pie mums ciemojās LNT brokastis (video šeit). Bet tālāk  - pēc skatītāju pieprasījuma  - arī receptes.

Garšas & Baudas

Imperfekt svaigā ledus kūka

Jauns sākums ir jānosvin! Mēs savā ballītē galdā likām un notestējām mūsu garšīgo lietu autores Līgas Ozolas Imperfekt svaigo kūku. Bez cepšanas. Bez miltiem. Droši var ēst arī svaigēdājas. Minimāla ietekme uz kleitas izmēru, maksimāla – uz garšas kārpiņām un laimes sajūtas hormoniem!