Lasāmgabali

Par to, kas būtisks šobrīd. Un par tēmām, kas nekad neiziet no galvas, sirds un modes.

Par visu ko

Instagram konkursa uzvarētājas!

— Imperfekt komanda

Kā jau solījām savā Instagram konkursā, imperfektā skaistuma pēcpusdiena kopā ar Esthederm IR KLĀT!

Žurnālā

Pavasara dekorāciju maiņa!

— Imperfekt komanda

Kad pirmie īstās pavasara saules stari iespīd caur logu, pat visslinkākās un aizņemtākās būtnes izjūt nepārvaramu tieksmi uz logu mazgāšanu. 

Žurnālā

Sirsnīgais vīns

— Dana Sinkeviča

Vīns un veselība. Temats slidens, tomēr aizvien aktuālāks, īpaši par to runā sirds un asinsvadu dakteri. Tāpēc šoreiz ne tikai par vīna baudīšanu. 

 

Žurnālā

Vecpuiša grēksūdze

— Kristiāns Ērglis

Pirms pāris gadiem izšķīros no ilggadējās draudzenes un pēkšņi biju brīvs kā putns debesīs. Man bija 35 gadi, un pēc visiem parametriem mani varēja ierindot iekārojamo vecpuišu sarakstā. Ja sievietes “tirgus vērtība” ap šo vecumu krītas, tad vīrietim tā ir tuvu zenītam – var veidot attiecības gan ar vienaudzēm, gan ar daudz jaunākām daiļavām, bet tikpat labi var piemiegt ar aci seksīgām četrdesmitgadniecēm.

Žurnālā

Ēšanas traucējumi: kad, kāpēc, kas, es

— Ksenija Andrijanova

Tagad ieelpo – izelpo un atzīsties godīgi: kā tu juties savā ķermenī? Nē, nē, man nebūt nav nepieciešama amerikāņu stila atbilde, pataupi savus “labi” tiem, kuriem tava dzīve neinteresē. Kā tu juties?

Žurnālā

Labāki par savām kļūdām

— Inga Gorbunova

Ilgi domāju, kā lai viņu piesaka. Un sapratu, ka šoreiz nesākšu ar profesionālo sasniegumu uzskaitījumu. Jo pirmām kārtām Kriss Valotons ir neparasta personība. Ļoti apdāvināts, harismātisks un gaišs cilvēks ar labu humora izjūtu. 

Žurnālā

Viņš jau ir ceļā.

— Imperfekt komanda

Pavasaris nāk...

Par visu ko

Man nav kauns par to dārgo kleitu!

— Jolanta Sēnele

 “Ja tas ir bērniem, vīram vai lieta, bez kuras citādi tu nomirtu - tad mēs tev ļaujam tērēties. Par pārējo - nokaunies,” analizējot sabiedrības viedokli par sieviešu iepirkšanos, raksta žurnāls Harper Bazar savā mājaslapā. Un tas attiecas ne tikai uz daudz, daudz naudām, bet arī uz pavisam mazām naudiņām. Mēs nu nemaz neesam karojošās feministes, bet kaut kas šajā žurnāla rakstā lika aizdomāties par to, vai bauda joprojām tiek uztverta kā sievietes ienaidnieks.

Par visu ko

Tik sarežģīta mīlestība

— Inga Gorbunova

Un reizē nekā sarežģīta. Kā ar jebko šajā pasaulē – viss izskatās tieši tā, kā uz to paskaties. Var jau, protams, visu gadu gaidīt Valentīndienu, lai tad beidzot atzītos kādam (vai varbūt visai pasaulei), ka mīli. Un visās citās dienās izlikties, ka tāda lieta uz tevi nemaz neattiecas, jo esi savā ārkārtīgi svarīgajā ikdienas skrējienā. Vai gluži pretēji – visu gadu gaidīt, kad varēsi piepildīt sociālos tīklus ar 14.februāri un tā svinētājus ar tik nicīgiem ierakstiem, ka visiem sirds formas baloniem būtu panikā jāsašļūk un svētajam Valentīnam uz sava mākonīša jānosarkst.

“Par savu iekāres darbināšanu katra ir atbildīga pati, jo kurš gan labāk spēs sataustīt tos zemūdens akmeņus, kuri pat vardi var pārvērst princī.”

— Psihoterapeite Kristīne Balode žurnālā par to, ko darīt, ja negribas seksu

Par visu ko

Cik maksā negulēta nakts?

— Jolanta Sēnele

Gribas visu izdarīt, visu paspēt, būt brīnišķīgai sievietei, lieliskai mammai un perfektai darbiniece un vēl kaut ko priekš sevis, sirdij pagūt izdarīt… Visam laika mēdz nepietikt, tādēļ atceramies iedvesmojošo teicienu, ka izgulēsies kapā, un šņik-šņak  nogriežam nost pa stundiņai no miega. “Cilvēki ir vienīgā suga, kas liedz sev miegu bez svarīga iemesla,” teicis Kalifornijas universitātes miega pētnieks Metjū Volkers. Kaut tautā gulēšanu mēdz saistīt ar slinkumu un citām ne īpaši pozitīvām cilvēciskām īpašībām, tomēr ar to, ka mēs guļam tikpat maz, cik Napoleons, nav jālepojas. Tas principā ir bīstami, un,  lūk, kam: 

Iesakām

Imperfektā skaistuma pēcpusdiena kopā ar Esthederm!

— Imperfekt komanda

Kā mazs pavasarīgs sveiciens no Imperfekt: mūsu pirmā skaistumkopšanas meistarklase. Piedalies mūsu Instagram konkursā, un laimē iespēju piedalīties!

Žurnālā

Māju sajūta zeķēs, kas pušu

— Ieva Cipruse

Bija agrs, taču jau vēlas ziemas gaišums. Mākoņi stājās svītrainās rindās, tādi gari, gari, kā slapjas vates desas, vietām tumši zili, vietām galīgi balti, jo nāca saule un putenis reizē. Es šonakt sapņoju par negaisu, par milzu melniem mākoņiem. Ko, nez’, sapņoja viņa? Bērns. Spīdīgiem, baltiem matiem acīs. Jau jāceļas. Lēnām jāsāk skandināt traukus, jāiededz mazākā gaisma istabā un ik pa brīdim mierīgi un lēni jānostiepj: kukainīīīīt, jāāāmostassssss... kukainīīīīt, jāģērbjassssssss... Viņa, protams, neceļas. Pārmetas uz otru pusi gultā, kur gaisma netiek acīs, un nopūšas miegā. Vai, cik tas ir lipīgs un biezs miegs! Vislabākais. Tāds ir arī sniegs dziļā ziemā. Kad gurkst blīvs un stiprs.

Žurnālā

Kas jāzina par mūsu spēka avotu – iegurni

— Elīna Ločmele

Sieviete – sievišķīga, maiga, radoša, iedvesmojoša, smaidīga, laimīga, gracioza, drosmīga un vesela. Sieviete – radītāja. Jau izsenis gādā par ģimenes pavardu un mājas siltumu, ir mīloša māte saviem bērniem, dieviete un mūza savam dzīvesbiedram. Viss izklausās tik ideāli un vienkārši, ka dažubrīd pat gribas tam visam ticēt ar neaizvērtām acīm. Nebūt nemēģinu teikt, ka tas nav iespējams, bet, ja atklāti jāatzīst, cik daudzas no mums tieši tā jūtas?

“Ziema - tā ir štelle. Uzreiz sajūta, ka galvā pirms tam bija zāģu skaidas, kas, iestājoties aukstumam, evolucionēja par smadzeņu rieviņām.”

— Ksenija Andrijanova žurnālā par to, kā ar labpatiku pārziemot

Par visu ko

Sapņošana nomodā var palīdzēt atrast dzīves mērķi

— Jolanta Sēnele

Tev varbūt šķiet, ka perfektas sievietes daudz nesapņo, bet dara. Arī  dažādu jomu  gudrinieki  uzsver, ka tikai tāds prāts, kas ir šeit un tagad, var būt laimīgs. Tomēr vairāki pētījumi norāda, ka ik pa brīdim prātam var ļaut nomaldīties neceļos. Un šādas neperfektas izdarības nākotnei var nākt tikai par labu.

“We don't make mistakes. Just happy little accidents.”

— Bob Ross (1942-1995), amerikāņu gleznotājs

Par visu ko

5 ēdmaņas draņķlaika melanholijai

— Jolanta Sēnele

Kad vēl nav pietiekoši gaismas un sniega, un pat svētki pagājuši, arī pašam var uzmākties Lielais Pelēkais. Kad neko negribas (ja nu vienīgi uzēst) un šķiet, ka nekam nav spēka. Kad visus gribas sūtīt dillēs, telefonu iemest podā un vienkārši palīst zem segas. Ir daudz labu lietu, kā ar to cīnīties, bet kuram gan nepatiktu nepiepūlēties nemaz un vienkārši apēst to, kas varētu drusku sapurināt un aizsūtīt jau pieminētajās dillēs šādu omu un dvēseles stāvokli. Dilles, starp citu, arī varētu noderēt, bet tām šobrīd nav sezonas ... Melnā šokolāde, lasis, avokado… Arī no šiem brīnumproduktiem nekas nav atcelts, bet atradu vairākus izcilniekus starp vispierastākajiem pārtikas produktiemkas turklāt nemaksā miljonu.

Žurnālā

Karjera... caur gultu?

— Linda Curika

Mēs ar aizdomām skatāmies uz sievietēm, kurām izdodas izveidot karjeru, jo īpaši, ja viņas ir skaistas. Vēl jo vairāk – ja viņas ir jaunas. Iespējams, tāpēc, ka mēs zinām – sistēma darbojas pret mums. 

Žurnālā

Paēst un neapjukt

— Ksenija Andrijanova

8 atziņas, lai saglabātu veselo saprātu mainīgajā uztura zinātnē.

Dažreiz šķiet, ka neko nedrīkst ēst. Maizē un graudos ir glutēns, augļos un dārzeņos – pesticīdi, gaļā – ļaunie hormoni. Liekas, ka bez šaubu ēnas varētu dzert vienīgi ūdeni, bet arī ar to nav tik vienkārši – no plastmasas pudelēm dzert nedrīkst, bet ej nu sazini, kas tek no krāna. Šķiet, pat gaisu elpot vairs nav ieteicams, jo ekoloģija mums ar katru gadu kļūst sliktāka un sliktāka. Paga, paga – lasīšu un izglītošos, – teiks lasītājs un steigs meklēt informāciju. Un, iespējams, atkal apjuks... no tā, cik informācija ir pretrunīga.

Žurnālā

Uzmanību! Mīlas krāpnieki

— Inese Ejugbo

Arvien biežāk var dzirdēt par krāpniekiem sociālajos tīklos un iepazīšanās portālos. Ziņās ik pa laikam pavīd šokējoši virsraksti, ka sievietes tikušas apkrāptas, jo sūtījušas nepazīstamiem preciniekiem summas desmitu un pat simtu tūkstošu eiro apmērā. Daudzi nespēj aptvert, kā tas ir iespējams? Mīlas krāpnieki ir strauji augošs kibernoziedzības veids, kura peļņa ir mērāma miljonos un pat miljardos.

Žurnālā

Tev jābūt drošai par sevi

— Inga Gorbunova

“Es esmu tā sieviete, kas izraka Latvijas zeltu no Francijas pagrabiem,” viņa smejoties saka. Un, jā, iespējams, tas ir pirmais, kas tiem, kuri neko nav dzirdējuši par Latvijas pirmo vēstnieci Francijā Ainu Nagobads-Ābolu, būtu jāzina.

Garšas & Baudas

4 jautājumi par to, kā neiztērēt naudu par burbuļiem, kas neiet pie sirds.

— Dana Sinkeviča

Protams, protams, pusnaktī pirms Jaunā gada var šaut vaļā dajebko, kam ir burbuļi. Tā teikt, kāda jēga iespringt, galvenais ir paukšķis. Nenoliedzami - arī variants. Taču, no otras puses, kāda jēga tērēt lielu naudu par šampanieti un dzert to siltu vai nopirkt ko tādu, kas nu nemaz negaršo?

Par mazāk dzirdētām lietām, kas jāzina par dzirkstošo vīnu pirms ballītes, jautāju specializētā vīna veikala Vīnoga.lv vīnzinim un burbuļu pavēlniekam  Rolandam Rudānam.

Par visu ko

Kāpēc sportot un iedzert pēc bioloģiskā pulksteņa?

— Jolanta Sēnele

Zinot, ka daudzi no 1. janvāra vai kārtējās pirmdienas (un šogad šie abi lielumi brīnišķīgā kārtā pat sakrīt!) ir apņēmības pilni sākt jaunu un skaistu dzīvi, te viela pārdomām par to, ko iesaka mūsu bioloģiskais pulkstenis.  Varbūt noder, pirms ķeraties pie jaunā gada plānotāja vēl tik nevainīgi tīrajām lappusēm.

“Bez sapņa un kaislības dzīvē mēs neesam nekas”

— Karīna Račko žurnālā par to, kā beidzot uzdrīkstēties

Iesakām

Sestdien pop-up veikalā lutinām vīriešus!

— Imperfekt komanda

Sievietēm iepirkšanās lielākoties šķiet tīrā izklaide. Vīriešiem – īstas mokas. Bet, ja šajā sestdienā, 23.decembrī, laikā no 16:00 līdz 21:00 atnāksiet līdz Imperfekt pop-up veikaliņam TC Spice, būs iespēja šīs sajūtas līdzsvarot un pie viena gūt arī praktisku labumu! Pie mums sestdien ciemosies Keune matu kopšanas profesionāļi, kas šoreiz gaidīs tieši kungus.

Garšas & Baudas

IMPERFEKT svētku veikalā dzirkstošo vīnu aklā degustācija

— Imperfekt komanda

Dzirkstošie vīni garšo pēc svētkiem, tas nu tā kā būtu skaidrs. Bet kurš dzirkstošais būs tieši jūsu gaumē? Ar ko tie atšķiras un ar ko ir īpaši? Kā atrast savus ideālos burbuļus vai piemērotāko dzirkstošo vīnu dāvanai? To piektdien, 22. decembrī Imperfekt veikaliņā t/c Spice pirmajā stāvā  bezmaksas minilekcijā izstāstīs vīnu veikala Vīnoga.lv vīna baudītājs un zinātājs Rolands Rudāns.

Žurnālā

Kā nenokavēt svētkus

— Inga Gorbunova

Sāksim ar to, ka mums patīk Ziemassvētku dziesmas. Patīk lampiņas un izgreznota eglīte. Un piparkūkas. Un sniegs. Un ballītes. Un karstvīna smarža. Un ģimenes kopāsanākšana. Un filmas par Ziemeļpolu. Un dāvanas. Jā, jā, mums patīk šie svētki! Tikai... tas zvaniņš, kas skan mundrā nonstopā, reizēm atļaujas dažādas improvizācijas. 

Garšas & Baudas

Vienkāršās svētku smaržas un garšas

— Dana Sinkeviča

Ir gadījumi, kad neko nevajag sarežģīt. Uzaicini  draudzenes, izcep ābolmaizi un izbaudi kādu burbuļdzērienu. Te dažas receptes, ko pašas esam pārbaudījušas Imperfekt ballītē.

Iesakām

Imperfekt Ziema un pop –up impresijas

— Imperfekt komanda

Pagājušo piektdien T/C Spice pirmajā stāvā savus pirmos pircējus sagaidīja grāmatžurnāla Imperfekt svētku pop- up veikaliņš. Mūsu kaimiņi no citiem veikaliem izskatījās acīmredzami pārsteigti. Vēl vakarā te bija tukša vieta, bet tagad – maza svētku oāzīte ar visai aktīviem kaimiņiem.

Iesakām

Imperfekt pop-up veikalā viesosies Madara Cosmetics

— Imperfekt komanda

Vēl tikai pāris dienas, kopš gluži tukšā vietā uzbūrām savu Imperfekt oāzi T/C Spice. Pirmie pircēji ieradās jau tikko atvērās veikala durvis un iedvesmoja mūs visām turpmākajām nedēļām, jo nebija Spicē iegriezušies nejauši, bet nākuši tieši pie Imperfekt. Bet, kā solījām, šajās nedēļās, kas vēl atlikušas līdz 2018. gadam, te notiks kas vairāk. Ar prieku aicinām uz tikšanos ar Madara Cosmetics! Otrdien, 12. decembrī laikā no 15.00 -18.00!

Garšas & Baudas

Imperfekt baudītprieka meistarklase

— Imperfekt komanda

Kādā pēcpusdienā nolēmām, ka nevajag baidīties darīt to, ko nekad vēl neesi darījis. Jo visbēdīgāk ir tad, ja baidies pat pamēģināt. Tā kopā ar žurnāla rudens recepšu burtnīcas autori Gunu Bīlandi sarīkojām Imperfekt pirmo garšu meistarklasi. 

“Eņģeļi spēj lidot tāpēc, ka viņi sevi uztver vieglāk”

— G. K. Čestertons

Iesakām

Satiec IMPERFEKT reālajā vidē!

— Imperfekt komanda

Visas skaistās un kvalitatīvās, līdz šim tikai e-veikalā iegādājamās lietiņas beidzot varēs gan apskatīt, gan aptaustīt, gan arī pielaikot.

Žurnālā

Latvietes personas kods

— Inga Gorbunova

Sen gribēju par to uzrakstīt. Un reizē arī negribēju. Ir taču tādas lietas, par kurām katram ir ko teikt, bet reizēm šķiet ērtāk publiski nerunāt. Lai, pasarg Dievs, kāds vēl neiedomājas, ka tevi tas uztrauc kaut kā personiski. Viena tāda tēma ir cilvēka un viņa gadu attiecības. Un – jā! Mani tas tiešām mazliet uztrauc arī personiski.

Žurnālā

Sveču lējēja

— Dana Sinkeviča

Skatos uz ukrainieti Olenu un domāju, ka sen neesmu satikusi tik harmonisku cilvēku. Viņa sēž ar taisnu muguru un izstaro mieru. “Nevis sēdi un raudi, kad ir grūti, bet atrodi ar ko aizrauties. Es atradu savu sapņu darbu. Darbu un baudu dvēselei,” viņa saka. Olena ir sveču lējēja.

Žurnālā

Manifests tiem, kuri pēc pieprasījuma nesmaidīs

— Ksenija Andrijanova

“Nu, pasmaidi taču!” – teiciens, ko gan jau esam paši teikuši un saņēmuši brīdī, kad iekšā notiek tāds sprādziens, ka lūpu kaktiņi neapturami slīd uz leju. “Būs jau labi,” pasaka tev sarunu biedrs, un šī dežūrfrāze nozīmē, ka tev jāpamāj ar galvu un jāpasaka paldies par atbalstu. Iespējams, jūties nedaudz vainīgs, ka atļāvies būt vājš un kāds to ir redzējis.

Žurnālā

Atrast Lielisko 160 kilometru rādiusā

— Aleksandra Grīna

“Meitenīt, vai jūs esat feisbukā vai tinderī?” puisis jautā meitenei bārā. “Nē? Žēl, būtu varējuši iepazīties,” skumji nosaka puisis... Diemžēl šī nav tikai anekdote, bet patiesība. Iepazīties un veidot attiecības kā senos laikos ir patiesi grūti, tāpēc daudzi meklē glābiņu Tinder – šī bezmaksas aplikācija ļauj atrast un veidot simpātijas 160 kilometru rādiusā visos zemes nostūros, kur ir internets. 

Man ir 40 gadu, esmu šķīrusies. Biju precējusies ar latvieti, pirmo reizi tinderī sāku sērfot pirms gada.

Žurnālā

Manai pasaulei bija jāsašķīst drumstalās, līdz ieraudzīju sevi

— Sandija Salaka

Sievietes dzīvi nosaka identitātes, un viena no spēcīgākajām ir laimīga ģimenes sieviete. Tas ir kas tāds, bez kuras lielākā daļa sieviešu savu dzīvi nespētu iedomāties jēgpilnu. Tiekšanās atrast mīļoto, vīt ligzdiņu un radīt pēcnācējus ir instinktu, kultūras un sabiedrības likumu dabā. Visa pasaule sadosies rokās, kad atradīsi savu vīrieti un dzemdēsi bērnus! Tikai tad dzīve tā pa īstam sāksies!

Iesakām

Perfekti neperfektas pusdienas

— Imperfekt komanda

Garšu meistarklase ar uztura speciālisti Gunu Bīlandi

Žurnālā

Meklēju baņķieri ar tetovējumu jeb Tā iepazīstas Holandē

— Jolanta Sēnele

Nav viegli. Tiešām nav viegli augsti izglītotai holandietei atrast sev dzīves draugu. Pat laikos, kad atliek vien nospiest pāris pogu viedtālrunī, lai prinču rinda izlēktu uz ekrāna.

Žurnālā

Gandrīz kūka

— Dana Sinkeviča

Vārīti saldi burkāni + kartupeļi + rudzu milti – ir cilvēki, kas šādu kombināciju uzskata par aizdomīgu jau saknē. Jo labāk, mums paliks vairāk. Tām, kas sklandraušus un tā radiniekus atklājušas kā ļoti garšīgas “gandrīz kūkas”.

Atradu un iesaku piecas vietas Rīgā un apkārtnē, kur tos var dabūt. Jo, ja neesi Kurzemē, pie šāda rauša tikt nav viegli. Un rudenī tie garšo vislabāk.

Par visu ko

Parīzes bezdelīgas

— Dana Sinkeviča

“Terakota, debeszilais un... caurules, “ - lūk, kādas tendenču  bezdelīgas  Imperfekt novēroja Parīzē, kurp devāmies uz vienu no lielākajām dizaina, interjera un mājlietu izstādēm Maison&Objet, lai noskaidrotu, kas tad tagad modē un ko pārvest mājās savam interneta veikalam www.imperfekt.com.

Iesakām

Lielā ogošana 4.oktobrī no pusnakts līdz pusnaktij

— Imperfekt komanda

Mēs domājam, ka atvadas no vasaras un atvasaras ir jānosvin. Un rudens jāiesāk tā priecīgi. Katrai sava sīko prieku receptīte, bet to jau visas zinām, ka neliela iepirkšanās par izdevīgām cenām vienmēr darbojas.

Par visu ko

"Nekādas masu produkcijas"

— Dana Sinkeviča

“Man svarīgi, lai rotas, ko veidoju, ir unikālas. Tās ir roku darbs, visu daru no nulles, nekādas Ķīnā štancētas masu produkcijas, “ saka Rasma Pušpure, māksliniece, kas radījusi Imperfekt rotu kolekciju.

Garšas & Baudas

Apslēptā Parīze ½ dienā

— Dana Sinkeviča

Ko darīt Parīzē, ja jūsu rīcībā ir tikai puse brīvas dienas, bet visi obligātie tūristu objekti jau apskatīti vai neinteresē? Imperfekt šādā neapskaužamā situācijā izvēlējās doties uz Marē jeb Le Marais, kas kādreiz bija purvs, bet tagad viens no trendīgākajiem Parīzes rajoniem.

Žurnālā

Sabiedrības viedoklis

— Ksenija Andrijanova

Man patīk mans dzīvoklis. Pašā pilsētas centrā. Mazs, kompakts, bet ar lielu skapi, glaunu vannas istabu un vienmēr ciemiņiem atvērtām durvīm. Pirms nedēļas pie manis atnāca draudzene, atnesa vīna pudeli un aizgāja pēc vieniem naktī. Vakar pa atvērtu logu ienāca zirneklis, neatnesa neko un tika izsviests ārā uzreiz. Šodien es nevienu negaidīju. Kaut kas atnāca pats.

Žurnālā

Sekss – pieejams un brīvs no kauna. Kā ar to sadzīvot?

— Linda Curika

Ir agrs pusdienlaiks. Lokālu Veldze pārpildījuši blakus esošo biroju pusdienotāji. Pie letes sēž divas divdesmitgadnieces. Stilīgas, tetovētām rokām, vasarīgās kleitas. Abas svaipo tinderi un dzer kafiju. “Paskaties uz šo,” viena saka. “Fui, es viņu ziņu.” Viņas svaipo kādu pusstundu, dodas uzpīpēt un atkal atgriežas pie bāra letes. Pēc četrdesmit minūtēm viena no viņām ir sarunājusi randiņu, bet otrai “beidzās vīrieši”. 

Žurnālā

Kā latvietis rudens grūtsirdību pārvar

— Ieva Cipruse

Es ļoti mīlu latvieti kā konceptu. Un šad tad man patīk par to runāt. Latvieti kā konceptu no visām tā pusēm: šašlikiem, Dziesmu svētkiem, kūtrumu, saulgriežiem, Purvīti, antiņiem un tādā garā. Par visu no visām pusēm, arī neglītajām, un veselīgu skatu nopaijāt latvieša pašapziņu. Vienmēr piebilstot: bet tieši tāds tu man patīc, dziedošais, Ziedoni citējošais īgņa, periodiskais melanholiķi.

Žurnālā

Zūd viļņa forma. Okeāns paliek.

— Inga Gorbunova

Pirmoreiz viņu sastapu pērnruden, kad kopā ar draugiem devāmies uz mākslas performanci Pedvālē. Kad iekāpu auto, mani iepazīstināja ar mazliet eksotiska izskata indiešu kungu, kurš, pavaicājis, ar ko nodarbojos es, teica, ka arī strādājot ar tekstiem. Drīz iznākšot kārtējā grāmata – no sanskrita tulkots senindiešu dzejas krājums.Ielogojies