Viesistabas atklāšana!

1 no 23

Albūms

Publicēts: 25 februāris, 2019

Kategorija: Creative

Dalies

21. februāra vakarā mūsu dizaina lietu veikals, svinīgā noskaņā pārgriežot lenti, vēra vaļā durvis otrai telpai – viesistabai.  Aicinot viesus telpā, I’mperfekt galvenā redaktore Inga Gorbunova atklāja, ka jau dzimstot I’mperfekt idejai bijis skaidrs, ka kādu dienu sarunas iznāks arī ārpus žurnāla lappusēm un stāstīja par sagaidāmo, proti, visiestabā katru nedēļu tiks aicināti dažādi interesanti cilvēki, lai kopā apgūtu dažādas prasmes rīkotajās meistarklasēs vai gluži vienkārši sarunātos un ieklausītos.

Gaidīts bija ikviens – gan draugi un mūsu dārgie lasītāji, gan paši Imperfektieši.  Viesi tika iepazīstināti ar pirmās nodarbības vadītāju, kardioloģi Ivetu Mintāli, kuru uz garāku sarunu viesistabā varēs sastapt jau 28. februārī. Tāpat viesu vidū bija arī stiliste un make-up māksliniece Ieva Ivanova, kura mūsu mājīgajās telpās šiverēsies grima meistarklasēs un dažādi mūsu autori, kurus noteikti varēsi sastapt vēl ne reizi vien šeit - viena no viņām populārākā jaunā latviešu rakstniece, romantiski erotisko romānu “Saplēstās mežģīnes”, “Debesis pelnos” un “Samaitātā” autore Karīna Račko, kas aicinās uz sarunu par sievietes izlaušanos ārpus rāmjiem 29. martā.

Vakara gaitā siltās un mājīgās telpas piepildīja ne tikai ziedi un dzirkstošas čalas cilvēku vidū, bet arī romantiskas ģitāras melodijas Jāņa Bērziņa izpildījumā. Par gardām uzkodām un burbuļojošām glāzēm rūpējās Terra restorāns, savukāt par vakara saldāko daļu var uzskatīt Pūres šokolādes darbnīcu, kurā bija iespējams ne vien pagatavot un dekorēt pašam savas šokolādes sirdis, bet pat pieēsties biedējoši gardo un silto šokolādi karotēm.

Liels paldies Annai Ļebedevai (Izuum arhitektūra un dizains), kas kā I’mperfekt veikala, tā viestabas telpās, ienesusi unikālu un mājīgu noskaņu, kurā ik detaļa ir pārdomāta un uzkavēšanās vērta.

Un paldies ik vienam, kurš palīdzēja radīt svētkus, kā arī visiem, kas atrada laiku un atnāca pie mums ciemos.


uz galeriju

Publicēts: 25 februāris, 2019

Kategorija: Creative

 

Dalies